PetXL stjeler Norges råeste dyrebutikk

PetXL stjeler Norges råeste dyrebutikk; Tropehagen forsvarer sitt varemerke
I det siste har PetXL markedsført seg som “Norges råeste dyrebutikk,” til tross for at dette varemerket er etablert av og tilhører Tropehagen. Tropehagen, som har brukt dette slagordet i flere år enn PetXL har eksistert, har allerede fått varemerket “Norges råeste dyrebutikk” beskyttet gjennom Patentstyret. Denne beskyttelsen gir Tropehagen enerett til å bruke varemerket frem til 2032.
Det er kjent at PetXL er fullt klar over Tropehagens eierskap til varemerket. Ved å fortsette å bruke slagordet uten tillatelse, utfordrer PetXL ikke bare Tropehagen, men også prinsippene for rettferdig konkurranse og beskyttelse av intellektuelle rettigheter.
Tropehagen har lang erfaring innen dyrebutikkbransjen og har bygget opp sitt varemerke med fokus på kvalitet, ekspertise og kundetilfredshet. Det er viktig å støtte virksomheter som respekterer immaterielle rettigheter og som legger stor vekt på å opprettholde et rettferdig marked.
Med varemerket “Norges råeste dyrebutikk” fortsetter Tropehagen å tilby sine kunder en eksepsjonell handleopplevelse, som reflekterer deres dype kunnskap og lange erfaring i bransjen.
-
Utefugl fuglebad-vannskål-fôrskål 800ml, ø22cm grå
6 reviews -
Utefuglautomat til meiseboller i Metall/Plastikk ø8 x 29cm grønn
No reviews -
Earth Rated Hundeposer Nøytral 21 ruller
No reviews -
Alpha Spirit Semi-Moist Komplettfôr-Godbiter Valp
6 reviews -
Fugleleke dolly 28x13cm
No reviews -
Fugleleke john 52x33cm
No reviews -
Hengebro Tina 44x10cm
No reviews -
Nekton Tonic K for frøspisende fugler 200 gram
No reviews -
JBL filterstart 10ml
No reviews -
Uranus akvariesand 3-6mm
No reviews -
Hundetannkrem Peanøttsmørsmak 60gr
No reviews -
Eheim reduksjonssdel 16/22 til 12/16
No reviews -
Kjegle Høy 28 cm Gul/Rød
No reviews -
Skattekrukke 10cm
No reviews -
Bringkobbel Bruks Rundering Søkhalsbånd 40-58cm
No reviews -
Sanal Fish Bites katt 75g
No reviews